Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen, “Belediye Çalışanları Cumhuriyet Kupası” yarı final karşılaşmaları büyük heyecana sahne oldu. Çekişmeli geçen mücadeleler sonunda, finale çıkan takımlar Büyükşehir Belediyesi ile Odunpazarı Belediyesi oldu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen  “Belediye Çalışanları Cumhuriyet Kupası” büyük heyecan sahne oluyor.

ESKİ futbol sahasında düzenlenen turnuvaya Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, ESKİ ve ESTRAM personellerinden oluşan 13 takım katıldı.

Eskişehirspor Başkanı Şimşek: Kendimden bile yoruldum! Eskişehirspor Başkanı Şimşek: Kendimden bile yoruldum!

Turnuvada yarı final maçları oynanırken, karşılaşmalarda büyük heyecan yaşandı. Yarı final mücadelelerinde şu sonuçlar alındı:

“Büyükşehir Belediyesi: 3- EBB Park Bahçeler: 1,  Odunpazarı Belediyesi: 4- ESKİ Atıksu:1”

Bu sonuçlarla birlikte finale yükselen takımlar da belli oldu. Büyükşehir Belediyesi ile Odunpazarı Belediyesi arasında oynanacak final karşılaşması ESKİ futbol sahasında 26 Ekim Çarşamba günü 16.30’da gerçekleşecek. Belediye Çalışanları Cumhuriyet Kupası turnuvası, şampiyonun belli olacağı final maçının ardından düzenlenecek ödül töreni ile tamamlanacak.