AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) kuruluş yıldönümünde katkılarından dolayı Ticaret Bakanı Mehmet Muş'tan plaket aldı.

Araç satışında yeni dönem başlıyor! Bakanlık açıkladı Araç satışında yeni dönem başlıyor! Bakanlık açıkladı

Başkent'te gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 70.kuruluş yıldönümü kutlama töreninde Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, plakete layık görüldü. Bundan önceki dönemde Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Eskişehir Ticaret Odası Başkanlığı görevinde bulunan ve ardından siyasete soyunan Karacan, gerçekleştirilen törende iki plaket birden teslim aldı. Milletvekili Karacan'a hem birlik Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu hem de Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş tarafından plaket takdim edildi.

Karacan, törende yaptığı konuşmada "Büyük bir aile olduğumuz TOBB’un 70. kuruluş yıl dönümünü gerçekleştirdik. Camiamıza uzun yıllar emek vermiş birisi olarak kendisiyle beraber yol yürümekten büyük onur duyduğum Rifat Hisarcıklıoğlu başkanımdan ve Ticaret Bakanımız Mehmet Muş’tan plaket almaktan mutluluk duydum" dedi.