Eskişehir Sanayi Odası 27. dönem seçimleri tamamlandı. Mevcut başkan Celalettin Kesikbaş tek aday olduğu seçimde güven tazeledi.

Eskişehir Sanayi Odası'nda oy kullanma işlemi sona erdi. Yüksek oranda katılımın sağlandığı ESO seçimlerinde Celalletttin Kesikbaş güven tazeledi. Meclis üyelerinin belirlendiği seçimde yönetim listesi ise 11 Ekim'de ilk mecliste belirlenecek.

Eskişehir'de iş arayanlar dikkat! 25 kişi alınacak Eskişehir'de iş arayanlar dikkat! 25 kişi alınacak

"Eskişehir için Türkiye için çalışmaya devam"

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş oyunu kullandıktan sonra yaptığı konuşmada, "Bugün Eskişehir Sanayi Odası 27. dönem seçimlerini gerçekleştiriyoruz. Çok demokratik güzel bir katılımın olduğu nezih bir ortamda bütün üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde meclisimizi komitelerimizi oluşturacağız. Bugüne kadar emeği geçen bütün arkadaşlarımıza, meclis üyelerimize, sanayicilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimizi Eskişehir'e daha faydalı olabilmek için sinerji yaratmak için birlik ve beraberlikle, beraber daha güzel işlere adım atabilmek için önemli birgün olarak görüyorum. Eskişehir için de bence bundan sonrası için bir dönüm noktası olduğuna inanıyorum. Bütün kurumlarda da bu birlik ve beraberliği görmek istiyoruz. Eskişehir Sanayi Odası olarak Eskişehir için çalışmaya, Türkiye için çalışmaya adayız" diye konuştu.