Seyitgazi Belediyesi’nin de iştirakçi kuruluş olarak yer aldığı Eskişehir Teknik Üniversitesi'nin 'Sürdürülebilir Kırsal Turizm için Genç Girişimciler' başlıklı Avrupa Birliği projesinin ilk adım toplantılarından biri Seyitgazi Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Milletvekili Günay Seyitgazi'ye yapılan yatırımları inceledi Milletvekili Günay Seyitgazi'ye yapılan yatırımları inceledi

Eskişehir Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı ve Proje Koordinatörü Prof. Dr. Yeliz Mert Kantar ve ekibinin Seyitgazi Belediyesi ziyareti ile 'Sürdürülebilir Kırsal Turizm için Genç Girişimciler' isimli Avrupa Birliği projesi kapsamında Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ergin Erol, Proje ve Tarımsal Faaliyetler Birimi Ayça Yılmaz, Cangül Eryılmaz ve Osman Sarı’nın katılımları ile proje detaylarının görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirildi. 

Konuyla ilgili Başkan Tepe "Seyitgazi Belediyesi olarak biz de bu güzel projeye iştirakçi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İştirakçi olarak üzerimize düşen her konularda destek olmaya hazırız" dedi.