EBVHO AKADEMİ olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Prof.Dr. Abuzer Acar ve Aksaray Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Ali Evren Haydardedeoğlu tarafından Veteriner Hekimlikte Hematolojik Analizler, Biyokimyasal Analizler ve Kan Gazlarının Yorumlanması konularında eğitim çalışması, Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nün toplantı salonunda gerçekleştirildi.

EBVHO Akademi'nin birinci bölümünde Doç. Dr. Ali Evren Haydardedeoğlu, Biyokimyasal ve Hematolojik Analizler konulu sunumlarıyla başlamış ve soru cevap bölümüyle son buldu.

EBVHO Akademi'nin ikinci bölümünde ise Prof. Dr. Abuzer Acar, kan gazlarının yorumlanması konulu sunumuyla devam edildi ve uygulamalı olarak yapılan eğitimde veteriner hekimler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Tepebaşı Belediyesi'nin yardımları afet bölgesine ulaşıyor Tepebaşı Belediyesi'nin yardımları afet bölgesine ulaşıyor

Eğitimin sonrasında Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Oda Başkanı Erdinç Yuva yaptığı konuşmada "EBVHO Akademi olarak veteriner hekim arkadaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm konularda destek sunarak mesleki gelişimde farkındalık oluşturacağız. Eskişehir-Bilecik bölgesinde bulunan veteriner hekimler olarak bilimsel gelişmeleri yakından takip ediyor ve can dostlarımız için kendimizi sürekli güncelliyoruz’’ dedi.

Eğitim programı tüm katılımcılara katılım belgesi verilmesi ve aile fotoğrafı çekimi sonrasında son buldu.