Son zamanların en konforlu, en hızlı uygulanarak sonuç alınan ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer, Eskişehir Lazer Epilasyon merkezlerinde de hizmet vermektedir. Lazer Epilasyon Eskişehir kliniklerinde son teknoloji, etkili, güvenli, hızlı ve ağrısız Buz Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Mimari Projeler İçin Cephe Tasarımının Önemi Nedir? Mimari Projeler İçin Cephe Tasarımının Önemi Nedir?

Gelişmiş Teknolojileriyle Buz Lazer Epilasyon

Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarından oluşan Buz Lazer Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boyları olmak üzere 3 dalga boyuna tek bir sistemde sahip olması avantajı ile tüm kıl ve cilt tiplerinde etkili, hızlı, kalıcı ve güvenli sonuçlar alınması sağlanmaktadır. Buz Lazer epilasyonda kullanılan 3 güçlü dalga boyunu tek bir cihazda birleştiren ilk lazer epilasyon cihazı olma özelliğine sahiptir. En derindeki kıl kökleri dahil tüm anatomik yapıları hedeflenebildiğinden ince kıllarda da etkili sonuçlar almak mümkündür. 3 dalga boyunun avantajı ile bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli lazer epilasyon imkanı sunulmaktadır.

Sahip olduğu patentli Ice teknolojisi ile cilt sürekli soğutulmaktadır. Bu sayede ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon mümkün olmaktadır. Kompakt soğutma uygulaması, tedavi başlığının ucunda bulunan safir kısımdan yapılmaktadır. Cilde temas halindeyken buz gibi soğuk bir uygulama ile cildi anında ferahlatmak mümkün olmaktadır. Lazer ısısı hissedilmezken buz gibi serin bir hisle lazer epilasyon konforlu bir hale gelmektedir. Cilt serin tutulduğu için yanık veya lekelenme gibi istenmeyen yan etkilerle karşılaşma riski olmamaktadır. Kullanıcılara tüm seans boyunca ağrısız, serin ve konforlu bir uygulamanın keyfini çıkarmak kalıyor. 

Buz Lazer cihazları patentli SHR Teknolojine sahip olması sayesinde kademeli ısıtma ve enerji iletim sistemi bulundurmaktadır. Kıl köküne etkili bir şekilde tahribat verirken cilt yüzeyi de korunmuş olmaktadır. Ice Teknolojisi de dahil olduğundan cildi sürekli serinleterek nerdeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi mümkün olmaktadır. Bu sayede Eskişehir lazer epilasyonları Buz Lazer cihazlarını tercih etmektedir.

Erkeklerde Tüm Vücut Lazer Epilasyon Uygulaması

Ağrısız, acısız, hızlı ve konforlu olması nedeniyle Buz Lazer erkekler tarafından da yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Ağrı oluşmasından çekinen kullanıcılar lazer epilasyondan uzak durabilmektedir. Erkekler için Buz Lazer bu kapsamda ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta olduğundan Eskişehir lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer cihazlarına ulaşmak mümkündür. 

Erkeklerde istenmeyen kılların bulunduğu tüm vücut bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilmektedir. Kıl batması ve hijyenik sorunlar nedeniyle lazer epilasyon yaptırmak etkili bir çözüm olmaktadır. Göğüs, ense, omuz, sırt, sakal üstü, kaş arası, burun içi, kulak içi, el, ayak bıyık, boyun, koltuk altı, alt ve üst olmak üzere tüm kol ve bacak bölgelerindeki aşırı kıllanmalar için lazer epilasyon yaptırılmaktadır. Erkek kullanıcılar genellikle tamamen kıllanmayı gidermek yerine, aşırı kıllanmayı önlemek amaçlı seyreltme işlemi uygulaması yaptırmaktadır. 

Güvenilir Lazer Epilasyonun Adresi: Buz Lazer

Birçok klinikte ve güzellik merkezinde yerini hızla alan Buz Lazer orijinal olmayan ve düzenli periyodik bakımı yapılmayan cihazları listesinden çıkararak size en yakın güncel merkezleri sunmaktadır. Bunun için https://www.buzlazer.com/nerede-yaptirabilirim.html adresini ziyaret edebilirsiniz.