Eskişehir'de eczacılardan Kamış'la devam kararı

Eskişehir'de eczacılar sandık başına gitti. Eskişehir-Bilecik 9’ncu Bölge Eczacılar Odasının olağan genel kurulu hafta sonu gerçekleştirildi. Üyeler Metin Kamış'la yola devam etme kararı aldı.

Güncel 19.09.2021 - 14:05 19.09.2021 - 14:05

Odaya ait çok amaçlı salonunda başlayan kongre iki gün sürdü. Geçtiğimiz Cumartesi günü başlayan olağan genel kurul dün yapılan seçimle tamamlandı. Mevcut Başkan Metin Kamış’ın açılış konuşması ile başlayan kongrede sektörel sorunların çözümü hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Pandemi sürecinde eczacılarında büyük bir fedakarlık sergilediklerini belirten Kamış, üyelerine bu sıkıntılı süreçte gereken her türlü kolaylığı sağdıklarını söyledi.

Genel kurulun dünkü bölümünde yer alan seçime Kamış, tek aday olarak katıldı. Seçimin ardından Eskişehir-Bilecik Eczacılar Odası'nın yeni yönetim kuruluna Metin Kamış, Eren Eryılmaz, Olgu İpekçi, Mustafa Çelik, Nur Kılınç, Cenk Özcan ile Berin Ateş getirildi. Denetim kurulu Zuhal Yalçın, İnan Özver Işık ile Ömer Işık Yıldız’dan oluşurken, üst kurul delegeliklerine de Yücel Yenilmez, Metin Kamış, Ender Olcay, Selda Yıldızcan, Pınar İrten Karahüseyinoğlu, Tuba Demir ile Eren Eryılmaz görevlendirildi. Odanın yeni yönetim kurulunun hafta içerisinde bir araya gelerek görev dağılımında bulunacağı öğrenildi.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa