Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Diksiyon Atölyesi” gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

ESOGÜ Meşelik Kampüsü KYK Öğrenci Yurdu karşısında Büyükdere Mahallesi Adaklı Sokak 39 numarada hizmet veren Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nin gençlere yönelik ücretsiz atölye ve söyleşileri devam ediyor.

Bireyin kendisini daha rahat ve anlaşılır ifade etmesi için düzenlenen “Diksiyon Atölyesi” kapsamında katılımcılara anlamlı, etkili, tonlamaları doğru ve güzel konuşma yapabilme tekniklerinden oluşan bir eğitim gerçekleştirildi. Gençler hem günlük konuşmada hem de topluluk önünde hitap etme konusunda önemli bilgiler edindiler.

Doğa temalı fotoğraf turu düzenlenecek Doğa temalı fotoğraf turu düzenlenecek

Eğitmen Gökhan Başaran ile bir araya gelen gençler, “Diksiyon Atölyesi”nin kişisel gelişimlerine büyük katkı sağladığını belirterek bu tür atölyelerin devamını dilediler.
Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi yetkilileri de gençlere yönelik ücretsiz düzenlenen söyleşi ve atölyelerin aralıksız süreceğini kaydettiler.