8. Atayurt Genç Girişimcilik Zirvesi Eskişehir Anemon otelde gerçekleşti.25-26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleşen zirvede, ilk gün Sunay Akın, Harun Can ve Hayko Cepkin konuşmaları ile katılımcı gençlere ilham kaynağı oldular.

Konuşmaların sonrasında gençler Prof.Dr.Ahmet Çabuk koordinatörlüğünde girişimcilik ve Kriz yönetimi eğitimi aldılar ve gün sonunda da Gala yemeğinde bir araya geldiler.

Başkan Ahmet Ataç'tan gençlerin başlattığı kampanyaya imzalı destek Başkan Ahmet Ataç'tan gençlerin başlattığı kampanyaya imzalı destek

İkinci gün ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen’in dünyada, ülkemizde ve şehrimizde su tüketiminin önemi isimli farkındalık eğitimi ile etkinliğe başlayıp ardından gün boyunca sorun veren şirketlerin (Atayurt Okulları, ICI, Mercedes, Haier, ESKİ, Sarar) vermiş oldukları sorunları, aldıkları kriz yönetimi eğitimi ile öğrenciler çözüme ulaştırmak için çalıştılar.

Üçüncü gün, Tahsin Bilge Avcı’nın konuşması ile başlayan etkinlik, öğrencilerin çalışmaları sonucunda buldukları çözümleri şirket yönetici ve temsilcilerine sunumları ve sunumların değerlendirilip her şirket için birinci gurubun seçilmesi ve ödül töreni ile sonlandırıldı.