Eskişehir Sinerji Hareketi Derneği’nin 2. Olağan Kongresi dün gerçekleşti. Kongrede mevcut Başkan Soner Çam, ikinci defa seçilerek güven tazeledi.

Derneğin yönetim binasında yapılan genel kurulda Soner Çam, oy birliğiyle ikinci kez başkan olarak seçildi.

Başkan Çam burada yaptığı konuşmasında, ‘’Beni başkan olarak tekrar seçtiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sinerji Hareketi Derneği adından da anlaşılacağı üzere 'bir bir daha ikiden fazla eder’ sloganı ile faaliyetlerini Sinerji oluşturarak devam edecektir. İyi işlerin hiç biri tek kişi ile yapılmaz. Ekip ruhu ile farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle kültür, sanat, tarih, ekonomi, eğitim vs. konularda konferans, panel, çalıştay faaliyetler ile birlikte projeler hazırlamak ve sunmaktır. Sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur. Sinerji Hareketi Derneği, etkileşimin ortak gücüne inanarak yola çıktı. Türk kültürü üzerine araştırma yapan düşünce, sanat ve bilim insanın bir araya gelerek kurdukları bir aydın hareketi olup, çalışmaları bilimsel bir disiplin altında yapmayı ve sunmayı amaç edinmektedir’’ dedi.

Çam'ın Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; 

Soner Çam (Başkan), Ömür Çelik (İş İnsanı), Aysel Demir (Hasar Danışmanı), Mihriban Demirbaş (Finans Uzmanı), Erol Sedef (Sendika Başkanı), Oğuz Özdemir (Avukat), Arif Anbar (Gazeteci) 

Eskişehir'de yol genişletme çalışmaları tamamlandı Eskişehir'de yol genişletme çalışmaları tamamlandı

Denetim Kurulu Üyeleri;

Soner Karagöz (Yeminli Mali Müşavir), Osman Fatih Otcu (Makine Mühendisi).Gökçe Baloğlu (Avukat)