Eskişehir'de 3. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nde iki dönemdir görevi başarıyla yürüten İbrahim Durgut, başkanlığı Rüştü Şentuna’ya devretti.

Eskişehir’de Rumelili iş insanlarını bir araya getiren ve kısa sürede balkanlar ile Eskişehir’in köprüsü konumuna gelen ERİAD’da kurucu başkan İbrahim Durgut, genel kurula tek aday olarak giren Rüştü Şentuna’ya görevi devrederken yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu: Rüştü Şentuna, Hakan Korkmaz, Metin Torun, Güven Terzioğlu İhsan Güler, Esra Turan, Osman Karagöz.

Eskişehir'de kan vermek için sıraya girdiler Eskişehir'de kan vermek için sıraya girdiler

İki yıllık süreçte ERİAD ailesi olarak önemli başarılara imza attıklarını söyleyen İbrahim Durgut, emeği geçen tüm üyelere teşekkür etti. Genel kurul sonunda gerçekleşen bayrak teslimi sonrası derneğin yeni dönemde de Eskişehir’e değer katacak başarılı çalışmalar yapacağına inancının tam olduğunu belirten Durgut, önceki dönem çalışmalara katkı veren üyelere teşekkür plaketi takdim etti. Görevi devralan Rüştü Şentuna da ERİAD ailesinde yaşanan birlik ve beraberliğin bir göstergesi olarak, genel kurulda kendisine ve yönetim kuruluna gösterilen güvene teşekkür ederek dernek çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini ve yeni projelerle iş dünyasına katkı sunacaklarını söyledi.