Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesine bağlı ekipler, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü nedeniyle sürücüleri bu defa uyarı için değil kutlama için durdurdu. Zabıta ekipleri tarafından sürücülere çikolata ikram edildi.

Gazeteci-Yazar Aytunç Erkin: Eskişehir herkesin görmesi gereken modern bir kent Gazeteci-Yazar Aytunç Erkin: Eskişehir herkesin görmesi gereken modern bir kent

Her gün kilometrelerce yol kat eden, vatandaşa güvenli ulaşım sağlamak adına gece gündüz çalışan şoförleri saygıyla hatırlamak üzere her yıl kutlanan 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri sürücülere tatlı bir sürpriz yaptı.

Eskişehir’in huzur ve güvenliği için 7/24 görev başında olan Büyükşehir Zabıta ekiplerinin durdurduğu araç sürücüleri, yapılan çikolatalı sürpriz karşısında şaşkınlık yaşadı. Yapılan jeste teşekkür ile karşılık veren otobüs, minibüs, servis, taksi başta olmak üzere sürücüler, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin nazik kutlamaları dolayısıyla teşekkür ettiler.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz de, sürücüleri 30 Kasım Dünya Şoförleri Günü nedeniyle tebrik ederek, trafikte kazasız sürüşler diledi.