Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi ve Lotus Kadın Derneği iş birliğiyle düzenlenen Eşitlik Kampı, Kızılay Hasırca Kamp Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi düzenlediği özel etkinliklerle gençleri buluşturmaya devam ediyor. Yaz döneminde Girişimcilik ve Teknoloji Diyeti Kampları ile farkındalık yaratan Büyükşehir Gençlik Merkezi, son olarak Lotus Kadın Derneği işbirliği ile gençleri Eşitlik Kampı’nda buluşturdu.

Kızılay Hasırca Kamp Tesisleri’nde düzenlenen ve bedeni, duyguları tanımayı, insan ve doğayla olan ilişkilere eşitlikçi bir gözle bakmayı hedefleyen Eşitlik Kampında gençler, “Güvenli iletişim atölyesi, masal atölyesi, doğa atölyesi, sağlık atölyesi, sabah yogası, nefes çalışmaları, yarışmalar ve oyunlar” ile dolu dolu 2 gün geçirdi.

Başkan Ataç'tan 25 Kasım mesajı Başkan Ataç'tan 25 Kasım mesajı

Alanında uzman eğitmenlerin gençlere bilgi ve deneyimlerini aktardığı kampı CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın da ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.

Kendilerine verdikleri destek ve ziyaret nedeniyle teşekkür eden gençler, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Kampta hem eğlendiklerini hem öğrendiklerini belirten gençler, bu tür etkinliklerin devamını dilediler.