85,27 gram metamfetamin ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Kütahya’da uyuşturucu madde dolaşımının ve uyuşturucu madde girişinin önlenmesi amacıyla yapılan çalışmalar çerçevesinde piyasaya sürmek üzere uyuşturucu madde getireceği yönünde bilgiler elde edilen M. E. A, B. K ve A. T. isimli şahısların içerisinde bulunduğu araç durduruldu. Araçta ve şahısların üzerinde yapılan kontrollerde, 85,27 gram metamfetamin ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheli şahıslarla ilgili gerekli işlemler yapıldıktan sonra A. T isimli şahıs serbest bırakılırken, M. E. A. ve B. K. isimli şahıslar çıkartıldıkları adli mercilerce sorgularının akabinde adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar.

Eskişehir’de sokaktan TIR geçti! Faciadan dönüldü Eskişehir’de sokaktan TIR geçti! Faciadan dönüldü

3 şüpheliden 2'si tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ilde uyuşturucu madde dolaşımının ve girişinin önlenmesi amacı ile yapılan çalışmalar çerçevesinde piyasaya sürmek üzere uyuşturucu madde getireceği bilgisine ulaşılan I. D, S. E ve S.U isimli şahısların içerisinde bulundukları araç tespit edilerek Eskişehir Çevre Yolu organize sanayi kavşağında önü kesilmek sureti ile durduruldu. Araçta ve şahısların üzerinde yapılan kontrollerde, 31,55 gram bonzai ve 15,96 gram metamfetamin ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheli şahıslardan S. U ve I. D. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, S. E. isimli şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

9 gram esrar ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştiren çalışma sonucu tespit edilen I. Ç. Ç ve I. S isimli şahısların içerisinde bulunduğu araç Kütahya girişi Eskişehir PTS uygulama noktasında durduruldu. Şahısların üzerlerinde ve araçta yapılan aramada, 9 gram esrar ve 1 adet öğütücü ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar haklarında yapılan gerekli işlemlerin ardından serbest bırakıldı.