Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerine devam ediyor. Etkinlikler alanında uzman spor antrenörleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Mahallelerde yapılan spor etkinlikleri sayesinde kadınlar güne spor yaparak zinde bir şekilde başlıyor. Sabahları yapılan spor etkinlikleri ile kadınların sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunduklarını belirten Odunpazarı Belediyesi yetkilileri spor etkinliklerinin yaz dönemi boyunca devam edeceğini bildirdi.

Meşaleni al gel! İşte Eskişehirspor’un yeni yaş kutlama programı Meşaleni al gel! İşte Eskişehirspor’un yeni yaş kutlama programı

Odunpazarı Belediyesi yetkilileri mahallelerde gerçekleştirilen etkinliklerin her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 08:00-09:00 saatleri arasında Kentpark’ta, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 09:30-10:30 saatleri arasında Bilgi Parkı’nda; Salı ve Perşembe günleri 09:00-10:00 saatleri arasında Uğur Mumcu Parkı’nda, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 09:00 – 10:00 saatleri arasında Selami Vardar Halk Merkezi parkında ve Pazartesi ve Çarşamba günleri de 09:00 - 10:00 saatleri arasında Üniversite Evleri içerisinde bulunan Kadir Akkaş Halk Merkezi yanında gerçekleştirildiğini ifade etti.

Sabah sporu etkinliğine katılmak isteyen vatandaşların matını, havlusunu ve suyunu getirmesi gerektiğini belirten yetkililer, tüm kadınları yapacakları spor etkinliklerine davet etti.