alexa

banner912

banner766

Kredi ve finansta destek sözü

ETO Başkan Adayı Ayhan Sezer, tek amaçlarının oda üyelerini desteklemek ve ileri taşımak olduğunu belirterek, Ticaret Odası'nın 16 bin 500 üyesinin gücüyle hareket edeceğini söyledi.

Ekonomi 27.03.2018, 15:29 ABONE OL: google news
Kredi ve finansta destek sözü

Sezer, odanın bundan sonraki süreçte üyenin üzerinde bir yük olmaktan çıkıp, bir destek merkezi haline geleceğini söyledi. Bu yönde hazırlanmış projelerin hemen uygulamaya konulacağını söyleyen Sezer, “Üyemiz odasının gücünü arkasında hissedecek. Ödediği aidatın karşılığını hizmet olarak misliyle geri alacak” dedi.

KREDİ VE FİNANS KONUSUNDA ÜYELERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ: Ticaret Odası’nın kendi dönemleri ile birlikte üyenin her gününde yanında olacağını anlatan Sezer, “Üyemizin en önemli sorunlarından birisi finans kaynaklarına erişim zorluğudur. Bu sıkıntıyı hemen ortadan kaldıracağız. Yapacağımız özel girişimlerle üyelerimiz ihtiyaç duydukları hizmetleri odamız aracılığı ile kolayca erişim sağlayacak. EFT, havale, posmakinesi, bankacılık hizmetleri vb. birçok hizmetler daha uygun üyelerimizin hizmetine sunacak.  Üyemiz zor günlerinde odasının varlığını hep yanında görecek. ‘’HEP BERABER’’  ortak ve birlikte hareket etme kültürüyle birçok hizmeti ve kolaylığı üyemize sağlayacağız.” dedi.

BİRLİKTE HAREKET ETME KÜLTÜRÜYLE ÇALIŞACAĞIZ: Finans kaynakları ile birlikte üyelerin hayatını kolaylaştıracak ve ticaretin önünü açacak girişimlerin de ilk günden başlayacağını dile getiren Sezer; “Akaryakıt, enerji, sağlık, indirimleri başta olmak üzere pek çok konuda üyelerimiz sağlanan indirimlerle kendisini özel hissedecek. Üyelerimiz ayrıca, SGK, turizm ve sağlık giderleri konusunda da odasının arkasında olduğunu bilecek. Eskişehirli esnaf, tüccar ve iş adamlarımız ETO’nun değerli bir üyesi olduğunu anlayacak. Tüm bunlar bizim dönemimizde bir bir hayata geçecek. Eskişehir’in ticaret erbabı her alanda özel, her alanda kazanç sağlayan üyeler haline gelecek” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 03:27
Güneş 05:22
Öğle 13:04
İkindi 17:01
Akşam 20:35
Yatsı 22:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@