alexa

banner912

banner766

Ortak satın alacaklar, daha çok kazanacaklar

Eskişehir’deki sanayici ve üreticiler için maliyetleri düşürerek rekabet avantajını sağlayacak bir güç birliğine start verildi. Bu kapsamda hayata geçirilen ve Eskişehir için ortak satın almada önemli bir dinamik olacak www.birliktesatinal.com faaliyete geçti. İnternet üzerinden çalışacak ve ortak satın almayı hedefleyen sistemin tanıtımı Eskişehir Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Ekonomi 27.03.2018, 15:04 28.03.2018, 15:08 ABONE OL: google news

Tanıtım öncesi açıklamalarda bulunan Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir sanayisi ve sanayi iklimini geliştirmek için dâhil oldukları projelere bir yenisini daha eklediklerinin altını çizdi. 

YENİ PROJEBu kapsamda sadece vaatler değil, bu vaatleri hayata geçirme konusunda da çalışmalarına bir yenisini eklediklerini söyleyen Küpeli, “Sistem dâhilinde vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile firmalarımız kimi tedarik kalemlerin perakende satış fiyatı üzerinden önemli indirimler sağlayabilecek. Ayrıca Birlikte Satın Alma, Bireysel Satın Alma ve Acil Satın Alma işlemleri oluşturabilecek” dedi. 

SATIN ALMADA AVANTAJSistem sayesinde bireysel tüketiciye piyasada sağlanan indirim ve avantajların hiçbirinin, toptan satın alma avantajlarına yaklaşamadığına değinen Küpeli, birlikte satın alma sistemi ile Eskişehirli üreticilere toptan satın almanın avantajlarının sağlanacağını vurguladı. 

'BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR'Türkiye ekonomisine her gün daha fazla değer katmak, Eskişehir sanayisinin gelişimine katkıda bulunmak için projeyi yaptıklarını söyleyen ve sistem hakkında bilgi veren  Birliktesatınal Kurucu Yöneticisi Safa Ay, işletmelerin kısa ve uzun vadede daha güçlü ortaklıklara imza atacağına inandıklarını belirtti. 

EKONOMİYE KATKI: Eskişehir’de sanayi ve tüm ticari kuruluşların alımlarının tek bir merkezde toplanmasının önemine dikkat çeken Ay, “Yüksek pazarlık gücü ile şirket girdi maliyetlerini minimize ederek hem şirketlere hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak amacındayız. Ayrıca satın alma departmanlarının iş yükünü hafifleterek, tedarik süreçleri, operasyon ve iş takibi için ayrılan zamanı değerli kılmak istiyoruz” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 09 Mayıs 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:42
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:06
Yatsı 21:39

Gelişmelerden Haberdar Olun

@