alexa

banner912

banner766

Tekgöz: ETO-ESO-ETB el ele verecek

ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Zeydan ve ekibiyle buluştu, “Eskişehir’de bugüne kadar yapılmayanı yapacağız. ETO, ESO ve ETB el ele olacak, ortak meselelerde birlikte hareket edecek” dedi.

Ekonomi 25.03.2018, 10:41 ABONE OL: google news
Tekgöz: ETO-ESO-ETB el ele verecek

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz’ün “Değişim Seninle Başlar” ekibiyle birlikte ilk günkü heyecanla devam ettirdiği seçim çalışmaları çok verimli geçiyor; renkli, samimi görüntülere sahne oluyor. Neredeyse ara vermeden sahada üyeyle buluşan Tekgöz ve beraberindekiler, kurum ziyaretlerini de hiç ihmal etmiyor. Erdoğan Tekgöz’ün çok faydalı geçen ziyaretlerinden biri de Eskişehir Ticaret Borsası (ETB)’ndaydı. ETB Başkanı Ömer Zeydan, Meclis Başkanı Hasan Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve borsadaki tüm üyelerle buluşan Erdoğan Tekgöz, burada da kurumlar arası diyalogun önemine işaret etti.

7 NİSAN'DAN SONRA TAM GÜÇ BİRLİĞİ: Eskişehir’de ticaretin, sanayinin, kısacası ekonominin gelişmesi için ekonomiye yön veren kurumların işbirliğinin şart olduğunu vurgulayan Tekgöz, “Bugüne kadar maalesef bu işbirliği sağlanamamış. Odalar arasında ciddi bir kopukluk var ve ilişkilerin güçlendirilmesi noktasında ETO köprü vazifesi görevini yerine getirmemiş. Halbuki ticarete yön veren odaların bir yığın ortak konusu, üyelerinin ortak sorunu, beklentisi bulunuyor. Bu beklentilerin karşılık bulması için kurumlar arasında tam bir birliktelik, işbirliği ve güç birliği şart. Bugüne kadar sağlanamayan bu güç birliğinin 7 Nisan sonrasında, başarılması için elimizden geleni yapacağız” dedi. ETB Başkanı Ömer Zeydan ve borsa üyeleri de çok samimi bir şekilde ağırladıkları Erdoğan Tekgöz’ün, STK’lar arası işbirliği konusundaki görüşlerine tam destek verdi ve seçimde başarı dileklerinde bulundular.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 03:27
Güneş 05:22
Öğle 13:04
İkindi 17:01
Akşam 20:35
Yatsı 22:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@