alexa

banner912

banner766

'Ticaret Odası hepimizin odası'

Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, yoğun tempoda devam eden seçim çalışmalarına üye ziyaretleri ile devam ediyor. Başkan Adayı Sezer, çalışmaları sırasında Eskişehir ekonomisinin birlik ve  beraberliğe olan ihtiyacından söz ediyor.

Ekonomi 19.03.2018, 13:56 ABONE OL: google news
'Ticaret Odası hepimizin odası'

Seçim yarışı içerisinde yaşanan bölünmelerin, ayrışmaların en büyük zararı üyelere verdiğini dile getiren Sezer, “Eskişehir’in ticaret dünyası kendileri dışında yaşanan gelişmelerden oldukça sıkılmış durumda. Ticaretin günümüzde çok zor yapıldığı bir dönemde, asıl sorunlar yerine suni gündemlerle kişisel kaygıların ön plana çıkarılması herkesi etkiliyor. Eskişehir’imizin ticaret erbapları kavga değil, sağduyunun galip geldiği, birlik ve  beraberlik istiyor. Bu  bütünlüğü sağlayacak tek taraf bizim genç ve dinamik ekibimizdir” dedi.

BİZ ÜYEDEN YANAYIZ: Proje ve çözüm odaklı bir ekiple yola çıktıklarını ve sadece üyeden yana taraf olduklarının da altını çizen Başkan Adayı Ayhan Sezer, “Sadece şehrimiz ve üyelerimizin çıkarlarını koruyacak bir anlayışla göreve geliyoruz. Bizim tarafımız net ve kesindir. Biz sadece üyemizin çıkarları ve menfaatlerinin yanındayız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Üyelerimiz kendi içlerinden çıkan bizleri 7 Nisan’da göreve getirerek büyümenin ilk adımını atacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:38
Öğle 12:56
İkindi 16:21
Akşam 19:03
Yatsı 20:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@