AK Parti ‘Şehir Buluşmaları’ programları başlıyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Eskişehir’e gelerek Şehir Buluşmaları programı kapsamında kent halkı ile bir araya gelecek. Program 12 Ağustos 2023 Cumartesi günü gerçekleşecek. 

Konuyla ilişkin açıklama yapan AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan “Yaz döneminde yoğun bir saha çalışması il ve ilçe teşkilatlarınca vatandaşın nabzının tutulduğu, milletin sesine kulak verildiği Şehir Buluşmaları gerçekleştirilecek. AK Parti Genel Merkezimizin Teşkilat Başkanlığınca koordine edilen çalışmalar kapsamında, bakanlarımız, MKYK üyelerimiz ve milletvekillerimizin katılımıyla 81 il, 922 ilçe teşkilatı tarafından düzenlenecek programlarda, partimizin 21 yılda yaptığı eser ve hizmetler anlatılacak, ülkemizin her köşesinden istek ve beklentilere kulak verilecektir. Eskişehir olarak biz de saha çalışmalarımızı başlattık ve bunun üzerine 12 Ağustos 2023 Cumartesi günü Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, Eskişehirli hemşehrilerimizin gönüllerine misafir olmaya geliyor”

CHP’li başkanlar Odunpazarı’nda bir araya geldi CHP’li başkanlar Odunpazarı’nda bir araya geldi

Öte yandan Bakan Osman Aşkın Bak’ın Eskişehir programı belli oldu. Bakan Bak, Eskişehir programına Marwa Otel’deki bilgilendirme toplantısı ile başlayacak. Saat 10’da başlayacak programın ardından Osman Aşkın Bak daha sonra 3 kademe ilçe teşkilatları, geçmiş dönem milletvekilleri, geçmiş dönem il-ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile buluşmaya katılacak. Aynı otelde basın mensupları ile buluşacak Bakan Bak, saat 13’te Yunusemre Caddesi’ndeki esnafları ziyaret edecek. Bakan Bak son olarak Eskişehir’de Odunpazarı Akademi Kafe’de Kadın ve Genç Buluşması’na katılacak.