Günay'dan Mahmudiye Belediyesine ziyaret

AK Parti Eskişehir Dış İlçelerden Sorumlu Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Mahmudiye Belediye Başkanı Gündoğan'ı ziyaret etti.

Mahmudiye 11.07.2021 - 11:55 11.07.2021 - 11:55

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan "Dış İlçelerden Sorumlu Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay'a daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığına talep etmiş olduğumuz arazöz aracımızı tekrar yineledik ve kendisinden konuyla ilgili kurumla görüşeceğinin sözünü aldık. Atıl durumda olan Orman Tepe Mesire Alanı'nın Mahmudiye Belediyesine tahsis edilmesi talebimizi ilettik. Yıllarca uğraş verdiğimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün de programında olan sentetik saha yapılması konusunu vekilimize ilettik. TJK arazisi içerisinde kapalı duran hipodrom olarak ulusal at yarışlarına açılması veya idman pisti olarak hizmet vermesini istedik. Ayrıca ilçemizin simgesi olan atçılığın değer kazanması için, at hastanesinin hizmete açılmasını istedik. Tarımsal sulamada elektrik faturalarının ürün cinsine göre dörder ay arayla, yılda üç defa fatura edilmesi talebimizi ilettik. İlçemize yapılacak olan her türlü proje ve hizmetlerden, ayrıca Mahmudiye Belediyesi adına yapılan her konuşmada destek olacakları sözünü aldık. Sayın vekilimize hizmetlerimize destekleri ve belediyemize yapmış olduğu ziyareti için teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ise "Mahmudiye bizim önemli bir ilçemiz, Mahmudiye Belediye Başkanımız ile mevcut durum, ihtiyaçlar ve potansiyel çalışmalar hakkında değerlendirmede ve görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyorum" şeklinde açıklamada bulundu.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa