alexa

banner912

banner766

Eğitim Fakültesi'nde veda töreni

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde görev alan ve bu dönem sonunda emekli olacak olan Prof. Dr. Kıymet Selvi, Dr. Öğr. Üyesi Dinçer Özen ve Dekanlık Sekreteri Ferhan Aydın'a bir veda töreni düzenlendi.

Güncel 22.03.2018, 13:53 22.03.2018, 13:57 ABONE OL: google news
Eğitim Fakültesi'nde veda töreni

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi E Blok Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törende Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Coşkun Bayrak tarafından emekli olan öğretim elemanlarına belge ve plaket takdim edildi. 

Konuşmasına törene katılanlara teşekkür ederek başlayan Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Coşkun Bayrak, “Bütün insanlar iş yaşamına girerken başladığı görevi başarılı yapmayı ve bu görevi sağlıklı bir şekilde tamamlamayı ister. Ne mutlu ki arkadaşlarımız da bu isteklerine kendi iradeleriyle kavuştular. Çalışılan yerlerdeki dostluklar, arkadaşlıklar ve paylaşılan duygular çok değerli. Ben inanıyorum ki arkadaşlarımız bizde çok önemli paylaşımlar ve değerler bıraktılar.

Bugüne kadar hem arkadaşlarının hem öğrencilerinin hem de Türk eğitim sistemindeki öğretmenlerin yetişmesinde çok önemli görevler üstlendiklerini düşünüyorum. Her birinin ayrı bir yol haritası olduğunu, kendi kimliklerini, kendi kişiliklerini birlikte yer aldıkları insanlara yansıttıklarını ve o insanların bunlardan etkilendiğini söylemek mümkün.

Öğrencilerimize, arkadaşlarımıza, fakültemize, üniversitemize kısacası toplumun her noktasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşantılarında kendilerine sevdikleriyle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Törende, daha önce Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sergilenen “Eğitimde İz Bırakanlar Çalıştayı Sergisi” katılımcıların beğenisine sunuldu. Ayrıca törende, sergideki çalışmalarda emeği geçen öğrencilere öğretim elemanları tarafından teşekkür belgesi verildi. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 04:07
Güneş 05:46
Öğle 13:00
İkindi 16:50
Akşam 20:04
Yatsı 21:35

Gelişmelerden Haberdar Olun

@