Gazeteci Ömer Duru vefat etti

Eskişehir basınının sevilen ismi usta gazeteci Ömer Duru, sabah saatlerinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Gazeteci Ömer Duru vefat etti

Eğitimci, eski dönem Belediye Meclis üyesi, Gazeteci Ömer Duru bugün evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Duru'ya Allah'tan rahmet diliyoruz. Sevenleri ve basın camiasının başı sağolsun. 

ÇGD'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI: Eskişehir basınına önemli katkılar sunan ve Çağdaş Gazeteciler Derneği̇ kuruculuğunu ve Onursal Başkanlığı görevini de üstlenen Gazeteci, çağdaş insan Ömer Duru’yu kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Ömer Duru gazeteciliğin yanında siyasi alanda da önemli görevler üstlenmiş, mesleğini siyasetle pekiştirmişti. Tecrübelerini ve yerel basına kattığı değerleri unutmayacak, özgürlüğü savunan gazeteciliğe bakış açısını örnek alacağız. Tok sesli insan Ömer Duru çizgin çizgimizdir. Gözün arkada kalmasın. Aydınlıkçı ve Atatürkçü mücadele arkadaşların yolundan sapmayacaktır. Mekanın cennet olsun.

CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU: Ömer Duru'nun cenazesi yarın Cuma namazından sonra Hacı Seyit Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlığı'na defnedilecek. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508