alexa

banner912

banner766

Türk-İş Temsilcisi Demir'e ilk ziyaret Karacan'dan

Geçen hafta şube başkanları ile yapılan toplantı neticesinde Türk- İş İl Temsilciliği görevine getirilen Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Orhan Demir’e ilk ziyareti AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan gerçekleştirdi.

Güncel 25.09.2018, 16:35 25.09.2018, 18:24 ABONE OL: google news
Türk-İş Temsilcisi Demir'e ilk ziyaret Karacan'dan

Hepimiz biriz Şube başkanları ile birlikte Karacan’ı karşılayan yeni başkan Demir, “Necat Başkan artık emekli oldu. Kendisine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Geçen hafta da şube başkanlarımızla bir toplantı yaptık. Toplantı neticesinde arkadaşlarımız sağ olsun teveccüh gösterdiler. Hep birlikte destek oldular. Türk İş’i burada temsil etmeye devam etme kararı aldık. Türk İş yönetim kurulu ile de durumu paylaştık. Onlar da takdir buyurdular.  Bu görevi bize verdiler. Bizde bismillah deyip başladık. Türk İş çok büyük bir kurum. En güzel şekilde temsil etmek, sıkıntılara ortak olmak, dertlere çözüm olmak, elimizden gelen gayreti göstererek Türk-İş’i daha aktif konuların içinde siyasetin sorunlarından tutun da devlete, millete faydası olacak her türlü konuda elimizi taşın altına koymaya hazırız. Yapılacak her türlü güzel işte elimizden gelen her türlü desteği verme kararı aldık” dedi. 

AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ise ziyarette yaptığı konuşmada,  “Yeni başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz. Bundan sonra beraber çalışacağız. Zor bir süreç. Kolay değil. Bu süreçte de masanın öbür tarafında duran insanlar olarak, bu şehrin milletvekilleri olarak biz beraberiz. İşçimizde bir, çalışanımızda bir, devletimizde, bayrağımızda bir. Hep beraberiz. Bazen düşünce farklılıkları olabilir. Bazen kurumlarla farklı düşünceler olabilir. Biz her zaman yan yanayız. İşçi kardeşlerimizi de ayırmayız. Onlar da bizim memleketimizin, insanı. Bizde orada olabilirdik. Onlar da bizim tarafımız da olabilirdi.  Benim de işçi arkadaşım, akrabam çok. Bizde işçi çalıştırıyoruz.  İşçisi, memuru, devleti, siyaseti, hükümeti,  başkanı hepimiz biriz. Hepimiz bu memlekette yaşıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:45
Öğle 13:00
İkindi 16:51
Akşam 20:05
Yatsı 21:36

Gelişmelerden Haberdar Olun

@