alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

BEM-BİR-SEN akademik sendikacılığın markası oluyor

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı yerel yönetimler hizmet kolunun 16 yıldır yetkili sendikası olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Bem-Bir-Sen'in organize ettiği Bem-Bir-Sen Akademi Eğitimleri Antalya'da devam ediyor.

Gündem 27.11.2021, 15:13 27.11.2021, 15:16 ABONE OL: google news
BEM-BİR-SEN akademik sendikacılığın markası oluyor

Bem-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Fethullah Özsarı etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Genel merkezimiz tarafından 21-30 Kasım 2021 tarihleri arasında 3 grup halinde tüm şubelerimizin katılacağı eğitimlerimiz, şube/İl başkanlıklarımız, yönetim kurulları, disiplin denetleme kurulları üyeleri, işyeri temsilcilerimiz, kadın komisyonlarımız ve engelli komisyonlarımızın katılımı ile gerçekleşiyor. Yerel yönetimler hizmet kolumuzda emek, hak, adalet ve özgürlük mücadelesinin teminatı Bem-Bir-Sen olarak kamu sendikacılığında, çalışma hayatında yeni bir marka olmak hedefi ile hayata geçirilen Bem-Bir-Sen Akademi, sendikacılık, sivil toplum, çalışma hayatı ve kamu mevzuatını kapsayan geniş eğitim yelpazesi ile eğitimlerine devam ediyor. Alanında etkili ve yetkili uzmanlar tarafından verilen, sendikacılık adına Bem-Bir-Sen teşkilatlarımızın yetkinliğine katkı sağlayacak eğitim toplantılarımız ilgili Şube/İl Başkan Yardımcılarımızın katılımları ile genel başkan yardımcılarımız öncülüğünde düzenlenen birim toplantıları ile devam etti. Teşkilat, sekretarya, mali, hukuk, eğitim ve basın konularına ilişkin gerçekleştirilen birim toplantılarımızda 6. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde elde ettiğimiz kazanımlarımız başta olmak üzere kamu mevzuatı ve çalışma hayatına ilişkin güncel bilgi paylaşımında bulunuldu.
Yazar-Şair Nurullah Genç'in söyleşi programının büyük bir coşku ile gerçekleşmesinin ardından Bem-Bir-Sen Akademi 2.Grup eğitimimiz teşkilat mensuplarımızın sertifikalarını almaları ve Aile fotoğrafı çekimi ile nihayetlendi" dedi.

Kaynak: eskisehirekspres.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@