alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Büyükşehir'de personel ücretsiz İngilizce öğreniyor

Her yıl on binlerce kursiyere eğitim veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları(ESMEK), Büyükşehir Belediyesi personeli için de ücretsiz İngilizce kursu açtı.

Gündem 10.12.2021, 12:49 10.12.2021, 12:51 ABONE OL: google news
Büyükşehir'de personel ücretsiz İngilizce öğreniyor

Şehir Eğitir anlayışıyla açtığı ücretsiz kurslar ile 7'den 70'e her yıl binlerce kişiye eğitimler veren Büyükşehir Belediyesi, kendi personelinin kişisel gelişimine de büyük önem veriyor. Hizmet içi eğitimlerin yanı sıra personelini çeşitli kişisel gelişim eğitimleri ile güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, son olarak açtığı İngilizce kursuyla da personelini güçlendiriyor. Personelin yabancı dil eksiğini tamamlamak ve daha iyi hizmet verebilmesini sağlamak için açılan kursa başvuran Büyükşehir Belediyesi çalışanları, ilk olarak seviye tespit sınavı oldu. Gerçekleştirilen sınav ile personelin hangi seviyeden başlayacağı belirlendi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde sınava giren çalışanlar, "Günümüzde İngilizce bilmek her alanda bir gereklilik. Hem kullandığımız bilgisayar programlarında hem de şehrimize gelen turist sayısının çok fazla olması sebebiyle İngilizce seviyelerimizi yükseltmemiz gerekiyor. Özel İngilizce kurslarının fiyatları oldukça yüksek olduğu için kurumumuzun açmış olduğu bu kurs bizler için çok değerli. Yabancı dil ihtiyacımızı ücretsiz olarak bizlere sağlayan Başkanımız Yılmaz Büyükerşen başta olmak üzere tüm ESMEK yetkililerimize teşekkür ederiz” dediler.

Personel için İngilizce kursu 3 ay sürecek ve kursun tamamlanmasıyla kursu başarıyla tamamlayan çalışanlara katılım sertifikaları verilecek.

Kaynak: eskisehirekspres.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@