alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Dost Dernekler Platformu Güler'i ziyaret etti

Eskişehir Dost Dernekler Platformu yönetim kurulu üyeleri ve kanaat önderleri, ETO Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi.

Gündem 01.12.2021, 11:37 01.12.2021, 11:40 ABONE OL: google news
Dost Dernekler Platformu Güler'i ziyaret etti

Eskişehir Dost Dernekler Platformu üyeleri ve kanaat önderleri, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi. Dost Dernekler Platformu'nun ziyaretine ETO Meclis Başkan Yardımcısı Metin Öztürk de eşlik etti. Eskişehir Dost Dernekler Platformu Başkanı Ayhan Arslan ve beraberindeki platform üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten ETO Başkanı Metin Güler, sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesinin, bir araya gelerek istişarede bulunmasının şehrin gelişimine katkı sağladığını vurguladı. Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin çalışmalarıyla şehrin sorunlarının hem tespit edilmesine hem de çözümüne destek olduğunu vurguladı.

Şehri ilgilendiren konular üzerinde duruldu

Eskişehir Dost Dernekler Platformu Başkanı Ayhan Arslan ise, Eskişehir'deki derneklerin temsilcileri ve kanaat önderlerinden oluşan platform olarak şehirdeki kurum ve kuruluşlarla bir araya geldiklerini belirterek, şehri ilgilendiren konularda fikir alışverişinde bulunduklarını, sorunların çözümüne katkıda bulunmaya gayret ettiklerini kaydetti. Ziyarette Eskişehir'in öncelikli sorunları, ticaret ve sanayideki gelişmeler, platform tarafından yürütülen faaliyetler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:38
Güneş 08:04
Öğle 13:15
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@