alexa

banner912

banner766

Eskişehir'e yeni kaymakamlar ve vali yardımcısı atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Eskişehir'e 4 yeni kaymakam ve bir yeni vali yardımcısı atandı. İşte ataması yapılan isimler.

Gündem 20.08.2021, 11:17 04.09.2021, 00:09 ABONE OL: google news
Eskişehir'e yeni kaymakamlar ve vali yardımcısı atandı

Kaymakam atama kararnamesi Resmi Gazete kararı ile duyuruldu. Böylede 624 mülki idare amirinin yeri değişiklik gösterdi. Yeri değişen kişiler arasında sadece kaymakamlar yer almadı. Farklı kamu kuruluşlarında çalışan ve vali yardımcısı olarak görevlendirilen personellerin de atama kararı bu liste içerisinde yer buldu. 

Eskişehir'e 4 yeni kaymakam bir vali yardımcısı atandı

Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Eskişehir'e 4 yeni kaymakam atandı. Ömer Ulu, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşaviri görevinden Eskişehir Odunpazarı Kaymakamlığı görevine, Hüseyin Sayın, Yalova Armutlu Kaymakamlığı görevinden Eskişehir Sivrihisar Kaymakamlığı görevine, Onur Aykaç, Erzincan Valiliği Kaymakam adaylığından Eskişehir Mihalgazi Kaymakamlığı'na, Mehmet Ali  Atak ise Isparta Valiliği Kaymakam adaylığından Eskişehir Beylikova Kaymakamlığı görevine atandı. Hatay Vali Yardımcılığı görevinde olan Salih Altun ise Eskişehir Vali Yardımcılığı görevine getirildi. 

Giden isimler

Aslan Avşarbey, Eskişehir Vali Yardımcılığı'ndan Kocaeli Vali Yardımcılığına, Turgay Hakan Bilgin, Odunpazarı Kaymakamlığı görevinden Balıkesir Altıeylül Kaymakamlığı görevine, Alparslan Kılıç,  Eskişehir Sivrihisar Kaymakamlığı görevinden Yalova Armutlu Kaymakamlığı görevine, Alper Balcı, Eskişehir Vali Yardımcılığı görevinden Ağrı Diyadin Kaymakamlığı görevine, Murat Demirbilek ise Eskişehir Valiliği Kaymakam adaylığından Afyonkarahisar Sultandağı Kaymakamlığı görevine atandı.
 

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Eylül 2021
İmsak 05:07
Güneş 06:32
Öğle 12:58
İkindi 16:29
Akşam 19:15
Yatsı 20:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@