ESTÜ'de istifa şoku

Eskişehir Teknik Üniversitesi'ne bir süre önce genel sekreter olarak atanan Prof. Dr. Zafer Demir, görevinden istifa etti. Demir, Eskişehir Ekspres'e gelişmeyi doğruladı.

ESTÜ'de istifa şoku

Eskişehir'in yeni üniversitesi Eskişehir Teknik Üniversitesi'ne rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu tarafından genel sekreter olarak atanan Prof. Dr. Zafer Demir, getirildiği görevinden istifa etti. Eskişehir Ekspres'e konuşan Demir, gelişmeyi doğrularken, konu ile ilgili ''Doğrudur, istifa ettim. Bununla ilgili Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklama yapılacaktır. Böyle bir durumda benim konuşmam şık olmaz, uygun da olmaz. Rektörlük açıklayacaktır'' dedi. 

GENEL SEKRETER OLARAK GÖREVLENDİRİLMİŞTİ: Zafer Demir'in Eskişehir Teknik Üniversitesi'ndeki görevlendirmesine ilişkin bir süre önce Doç. Dr. Ömer Karaoğlu'ndan tepki gelmişti. Karaoğlu, twitter hesabından yaptığı açıklama bir takım iddialarda bulunmuştu. Sakarya Üniversitesi'nde Prof. Dr. İsmail Çallı ve Prof. Dr. Mehmet Durman'ın rektörlükleri döneminde Genel Sekreter olarak görev yapan Prof. Dr. Zafer Demir, Eskişehir Teknik Üniversitesi'ne genel sekreter olarak görevlendirilmişti. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 11:27
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508