banner766

'Kararı tanımamak kim, sen kim?'

Öğrenci Andı ile ilgili Danıştay'ın kararının ardından Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan'dan çok önemli bir açıklama geldi. Özcan, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Karaman'a sert tepki göstererek ''Kararı tanımamak kim sen kim. Öncelikle devlet memuru olduğunu unutma'' dedi.

Gündem 19.10.2018, 19:03 21.10.2018, 14:45
'Kararı tanımamak kim, sen kim?'

Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, ''Aslında kafalar karışık falan değil gayet bilinçli bir şekilde Andımıza itiraz ediyorlar.  Bir yerlerden düğmeye basıldı. Siz kabul edemeseniz de,  gücünüze gitse de, boğazınıza takılsa da. Zaten siz okumayın, kendini Türk hissedenin ikrarıdır Andımız. Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk'üm diyene'' dedi.  

Eğitim Bir Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman'ın açıklamaları için de Özcan, ''Kararı tanımamak kim sen kim. Öncelikle devlet memuru olduğunu unutma'' diye tepki gösterdi. Özcan ''Eğitim Bir Sen diye bir sendikanın başkanı ''Andımızla eski günleri hortlatmak istiyorlar kararı tanımıyoruz' 'buyurmuşlar. Kararı tanımamak kim sen kim. Öncelikle devlet memuru olduğunu unutma. Eski günler neymiş nasılmış anlatsan da bilsek. Siyaseti,yaranmayı bırakın da şu kadar derslik açtık bu kadar okul açtık denirken sınıflar neden 40 kişi, adaletli yerleştirme oldu da okulların önündeki servis araçları ne işe yarıyor, hangi okullarda henüz yemekhane açılmadı, imam hatiplerde ve meslek liselerinde kontenjanlar neden boş kaldı onları araştırın ve açıklayın'' dedi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2020
İmsak 06:22
Güneş 07:51
Öğle 12:51
İkindi 15:20
Akşam 17:42
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@