alexa

banner912

banner766

Özkara, başkanlığa tekrar talip

Berberler ve Kuaförler Odası’nda seçim süreci başladı. Mevcut başkan Fethi Özkara yeni dönem için başkanlığa tekrar talip oldu.

Gündem 05.12.2017, 11:47 ABONE OL: google news
Özkara, başkanlığa tekrar talip

Ecem Firzeviç | Eskişehir Ekpsres

Seçim süreci ile ilgili basın toplantısı gerçekleştiren Fethi Özkara, sözlerine iki dönemdir başkanlık görevini yürüttüğünü hatırlatarak başladı. Bu dönemler içinde meslektaşlarının kazancı için onların her türlü sorun ve sıkıntılarıyla kanunlar çerçevesinde mücadele ettiklerini belirten Özkara, “Kanayan yaralarımızı zorbalıklarla değil, kanunlar çerçevesinde çözülmesi gerektiğini sizler de bilmektesiniz. Sizlere yanlışları değil, her zaman doğruları gösterme mücadelesi içinde olduk” dedi.

Oda üyeleri ile her zaman bütünlük içinde çalıştıklarını ifade eden Özkara, “Üyelerimiz  için mesleki konularda gelişim sağlamaları adına çeşitli kurslar ve eğitimler düzenledik. Bankalar ve esnaf ve kefalet kooperatifleriyle birlikte her zaman çözüm odaklı çalıştık” diye konuştu. Oda başkanlığına tekrar talip olduğu açıklayan Özkara, “Asıl hizmet yüreğinizle, benliğinizle, saygı ve sevginizle olmalıdır. Bunun için göreve tekrar talibim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Nisan 2021
İmsak 04:39
Güneş 06:09
Öğle 13:02
İkindi 16:46
Akşam 19:46
Yatsı 21:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@