alexa

banner954

banner956

banner912

banner953

banner766

Pandeminin kahramanlarına akşam nöbetinde teşekkür ziyareti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, koronavirüs salgını ile mücadelede olağanüstü mücadele veren sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, gece gündüz demeden yürüttükleri çalışmalara teşekkür etti. Çakırözer, “Ülkemizde salgının yeniden yükselişe geçtiğimiz bir dönemi yaşıyoruz. Bir yılı aşkın süredir sağlık emekçilerimiz gecesini gündüzüne katarak insanlarımızın sağlığı için olağanüstü mücadele vermekte. Tüm sağlık emekçilerimize verdikleri mücadele için halkımız adına yürekten teşekkür ederim” dedi.

Gündem 22.04.2021, 13:38 24.04.2021, 17:07 ABONE OL: google news
Pandeminin kahramanlarına akşam nöbetinde teşekkür ziyareti

Koronavirüs salgınında ülke genelinde vaka ve ölüm sayıları yeniden artarken, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, önceki gün Eskişehir Özel Ümit Hastanesi’ni ziyaret ederek akşam nöbetinde olan sağlık çalışanlarına emekleri için teşekkür etti. Çakırözer’e ziyaretinde hastane Başhekimi Dr. Ali Züberi de eşlik etti.  

Salgınla mücadelede sağlık emekçilerinin olağanüstü mücadele verdiğini aktaran Çakırözer, “Bir yılı aşkın süredir koronavirüs salgını ile mücadele veriyoruz. Bu sürecin en büyük kahramanları sağlık emekçilerimiz. Sağlık emekçilerimiz pandemi boyunca yeri geldiğinde ailesinden uzakta, yeri geldiğinde uykusuz, insanlarımızın sağlığı için çalışmaya devam etti. Bu süreçte maalesef yaşamını yitiren sağlık emekçilerimiz de oldu. Tüm sağlık çalışanlarımıza emekleri için minnetimi sunarken, sağlık şehitlerimizi saygıyla anıyorum” dedi.

ESKİŞEHİRLİLERE ‘KURALLARA UYALIM’ ÇAĞRISI 

Çakırözer, ziyareti sonrasında Eskişehirlilere, “Pandemi döneminde bizler de sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına sıkı sıkıya uymalı, aşımızı olmalıyız. Kurallara uyarak hem sağlık emekçilerimizin çalışmalarını kolaylaştırır, hem de şehrimizi kırmızıdan kurtarabiliriz” dedi. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:49
Güneş 05:34
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:15
Yatsı 21:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@