Şuhut Haberleri

Şuhut haberleri ve güncel Şuhut gelişmeleri, Şuhut ile ilgili tüm video, Şuhut fotoğrafları ve Şuhut haberleri Eskişehir Haber, Son Dakika Eskişehir Haberleri - Eskişehir Ekspres sitemizde


Afyon

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde ot ve çalıların bulunduğu alanda yangın çıktı. İtfaiye ekipleri alevlerin orman alana sıçramaması için yoğun çaba gösteriyor.

Afyon

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde kendisini kombi tamircisi olarak tanıtarak girdiği evlerden hırsızlık yapmak isteyen şahıs polisin takibi sonrası kıskıvrak yakalandı.

Afyon

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde polis tarafından tescilsiz motosiklet kullanan sürücülere yönelik denetim yapıldı.

Afyon

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hayvan hırsızlıklarının önlenmesi ve canlı hayvan nakli yapan satıcıların denetimi maksadıyla kontroller gerçekleştirildi.

Afyon

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde meydana gelen trafik kazasında kazada 2 kişi yaralandı.

Afyon

Afyonkarahisar Şuhut Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından hayvan yemi üretimi yapan işletmelere yönelik denetim yapıldı.

Afyon

Afyonkarahisar’da cezaevi firarisi, saklandığı babasının evinde yakalanacağını anlayarak çıktığı çatıdan diğer binalara atlayarak kaçmaya çalışsa da polise yakalandı.

Afyon

Afyonkarahisar'da iki katlı binada çıkan yangın büyük hasara yol açtı.

Afyon

Afyonkarahisar’da uyuşturucu satışı yaptığı iddia edilen şahsın evine jandarma tarafından düzenlenen baskında 155 gram esrar ve 2 ruhsatsız av tüfeği...

Afyon

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde pat pat diye tabir edilen tarım aracının duvara çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.