Dikkat! O cadde iki gün trafiğe kapatılacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre 12-13 tarihlerinde Sivrihisar 2 Caddesi trafiğe kapatılacak.

Dikkat! O cadde iki gün trafiğe kapatılacak

Sivrihisar 2 Caddesi’nin Şehir Merkezi istikametindeki AbdülhamitDedelek Bulvarı ile İsmail GaspıralıCaddesi arasında kalan kısım 12-13 Ocak tarihleri arasında 2 günlüğüne araç trafiğine kapatılıyor. Üst yapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak cadde ile ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

EMNİYET'TEN DE AÇIKLAMA: Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü de "İlimiz merkezinde yapımı sürdürülen tramvay hatları inşaatı altyapı çalışmaları kapsamında Sivrihisar-2 Caddesinin Ahmet Hamit Dedelek Caddesi Kavşağı ile İsmail Gaspıralı Caddesi Kavşağı arasında kalan bölümü üzerinde yapılacak çalışmalar nedeniyle 12.01.2019 Cumartesi ve 13.01.2019 Pazar günleri süresince iki gün araç trafiğine kapatılacaktır. Sivrihisar-2 Caddesinin belirtilen bölümünün araç trafiğine kapatılması nedeniyle bu güzergahı kullanacak sürücülerimizin alternatif güzergahları kullanmaları gerekiyor" açıklamasını yaptı. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 16:40
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508