alexa

Levhaları bu hale getirmişlerdi... Büyükşehir tek tek yeniliyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında bulunan yollarda yaz mevsimi boyunca sürdürdüğü yol çizgi boyama çalışmalarının ardından, sürücülerin can ve mal güvenliği için büyük öneme sahip trafik işaret levhalarının montaj ve yenileme çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Hava-Trafik 26.11.2020, 16:23 ABONE OL: google news
Levhaları bu hale getirmişlerdi... Büyükşehir tek tek yeniliyor

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde sorunsuz bir üst yapı için yaz boyunca önemli çalışmalara imza atan Büyükşehir Belediyesi, trafik güvenliğinin sağlanması için yol çizgi boyama çalışmalarını da tamamladı. Çalışmaların hava sıcaklıklarının izin verdiği süre boyunca yapıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerin tespit edilen alanlarda trafik işaret levhalarının montaj ve yenileme çalışmalarına devam ettiğini ifade ettiler.

Özellikle kırsalda trafik levhalarına vatandaşlar tarafından sıklıkla zarar verildiğine dikkat çeken yetkililer, sürücüleri trafik güvenliği açısından büyük öneme sahip trafik levhalarına zarar vermeleri ve kurallara uymaları konusunda uyardılar. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:41
Güneş 08:09
Öğle 13:14
İkindi 15:46
Akşam 18:09
Yatsı 19:31

Gelişmelerden Haberdar Olun

@