alexa

banner766

Çakırözer: Ekonomik ve sosyal kalkınmanın anahtarı üretim

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer İnönü’de bulunan Çimento Fabrikasını ziyaret ederek, öğle yemeğinde fabrika işçileriyle buluştu. Ekonominin ve sosyal kalkınmanın anahtarının üretim olduğuna vurgu yapan Çakırözer, “Ekonominin can damarı üretmek. Bizler üreterek, ülkemiz ve şehrimizin kalkınmasına katkı sağlayabiliriz” dedi.

İnönü 21.09.2019, 14:12 22.09.2019, 19:00 ABONE OL: google news
Çakırözer: Ekonomik ve sosyal kalkınmanın anahtarı üretim

CHP’li Çakırözer İnönü Çimento Fabrikası’nı ziyaret etti. Çakırözer ziyaret sonrasın yaptığı açıklamalarda, “Daha fazla üreterek, fabrikalar açarak ekonomiye, kalkınmaya katkı sağlayabiliriz” dedi. Fabrika sahibi Hasan Küpeli ile fabrikayı gezen Çakırözer, öğle yemeğinde işçilerle bir araya geldi. Fabrikanın çalışmalarına ilişkin bilgi alan Çakırözer, işçilerin talep ve sıkıntılarını dinledi. Çakırözer’e CHP İnönü İlçe Başkanı Hüseyin Demirci ve ilçe yöneticileri de eşlik etti. 

"DAHA ÇOK ÜRETMELİ, FARİKALAR AÇMALIYIZ": Dünyanın neresinde olursa olsun fabrikaların üretimiyle hem bulunduğu bölgesindeki hem de şehrindeki binlerce aileye istihdam sağladığına vurgu yapan Çakırözer, “Fabrikalarımız üretimiyle ekonomimizin can damarı oluyor. Fabrikalarımız ekonomik ve sosyal kalkınmanın anahtarı. Bizler daha çok üretip, fabrika açarak ekonomimizi canlandırabiliriz. Ülkemizin ve şehrimizin üretimine ve ekonomisine katkı sağlayan fabrikalarımız hepimiz için çok önemli” dedi. 

"FABRİKALARDA ALIN TERİ DÖKEN İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE MİNNETTARIZ": Eskişehir’in zenginleşmesine ve refaha kavuşmasına katkıda bulunan sanayici ve iş insanlarına minnettar olduğunu dile getiren Çakırözer, “Üretim, ekonomik ve sosyal kalkınmanın anahtarı konumunda. Ülkemizin zenginleşmesi ve gelişmesi için üreten fabrikalarımıza ihtiyaç var. Bu anlamda Eskişehir’de üretimlerini fabrikalarımızın Türkiye ekonomisine, ihracatına katkıları çok büyük. Şehrimiz ve ülkemizin üretimine büyük katkılar sağlayan fabrikalarımıza ve o fabrikalarda alın teri döken işçi kardeşlerimize minnettarız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
1
açık
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak 05:56
Güneş 07:18
Öğle 13:14
İkindi 16:26
Akşam 19:01
Yatsı 20:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@