İki Eylül Caddesinde ve Esnaf Sarayı’nda esnaf ziyaretleri yapan İlçe Başkanı Zafer Tuna ve İlçe Yöneticileri esnafların yaşadığı sıkıntıları dinlerken, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyarette İYİ Parti iktidarında hayat pahalılığının sona ereceğini ve devletin esnafın dertlerine derman olacağını söyleyen İlçe Başkanı Zafer Tuna şunları söyledi;

Hakan Kaymak: Son sandık açılana kadar azimle çalışacağım Hakan Kaymak: Son sandık açılana kadar azimle çalışacağım

"İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı olarak seçim startını esnaf ziyaretleri ile vermiş bulunmaktayız. İlçe Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte İki Eylül Caddesinde ve Esnaf Sarayı’nda ziyaret ettiğimiz esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın dertleri aynı. Artan işyeri kiraları, faturalar, üst üste gelen zamlar, maliyetlerin sürekli artması,  vatandaşlarımızın alım gücünün düşmesi nedeniyle de alışverişin azalması. Vatandaşlarımızda artan fiyatlardan ve üst üste gelen zamlardan şikayetçi. İYİ Parti olarak iktidarımızda Esnaf ve Sanatkarlar için sunacağımız Yaşam Desteği ile devlet esnafın derdine ortak olacak. İktidarımızda ekonomiye liyakat, vergiye adalet, piyasaya güven gelecek, hayat pahalılığı son bulacak. İYİ Parti Odunpazarı İlçe Yönetimi olarak hedefimiz Odunpazarı İlçesinde birinci parti olmaktır. Bunun içinde gerekli hazırlıkları yapıyoruz ve bundan sonra sahada olmaya devam edeceğiz. Mayıs ayında yapılacak seçime teşkilat olarak hazırız. Mayıslar bizimdir, İYİ Partimizin iktidarına çok az kaldı."

Ziyaretlerde partiye yeni üye olan esnaf ve vatandaşlara da rozetleri İlçe Başkan Yardımcıları tarafından takdim edildi.