Kılıçdaroğlu 11 başkanla bir araya geldi: Büyükerşen...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’da bir araya geldi. Belediye başkanları çalışmaları hakkında Kılıçdaroğlu ve diğer başkanları bilgilendirirken, Kemal Kılıçdaroğlu da ‘Önünüze çıkarılan engelleri hizmet aşkıyla aşmaya devam edin. Hiçbir şey sizleri yıldırmasın!” dedi. Toplantı öncesinde Başkan Büyükerşen CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ile de bir görüşme gerçekleştirdi.

Siyaset 10.07.2020 - 15:25 10.07.2020 - 15:25

Belirli aralıklarla bir araya gelen CHP’nin 11 Büyükşehir Belediye Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Toplantıda Kemal Kılıçdaroğlu başkanlara ‘canla başla çalışmaya devam edin’ talimatı verirken, başkanlar da kentlerinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında Kılıçdaroğlu ve diğer başkanlara bilgi verdiler. Toplantı sonrasında açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu “Belediye başkanlarımız pandemi sürecinde tarih yazdı. Hiçbir ayrım yapmadan, ihtiyaç sahibi her vatandaşımıza yardım elini uzattılar. Türkiye’de yerel yönetimlerde yeni bir anlayışın egemen olmasını sağladılar. Koşullar ne olursa olsun, karşılarına ne tür engeller çıkarsa çıksın, hizmet aşkıyla bu engelleri aşmalarını istedik. Süreç çok iyi gidiyor ve böyle devam etmeliyiz” dedi. 

Toplantı öncesi CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ile kısa bir görüşme gerçekleştiren Başkan Büyükerşen, milletvekilleriyle ülke ve kent gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa