Eskişehir’de kurulan ve İl Koordinatörlüğünü Ali Şahin'in yaptığı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri “durmuyoruz, yorulmuyoruz, yılmıyoruz, başaracağız” sloganı ile gece gündüz saha çalışmasına başladı.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Eskişehir İl Kordinatörlüğü sahada yoğun bir çalışma yürütüyor. Mahallelerde broşür dağıtımı, esnaf ziyaretleri, pazar yeri çalışmaları yapan gönüllüler halkın elini sıkarak, birebir iletişim halinde tüm Eskişehir’de gece gündüz demeden çalışıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’na koşulsuz inanan bir ekiple çalışmalarını sürdüren Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Eskişehir İl Kordinatörü Ali Şahin "Halkımız perişan, halkımız şikayetçi, halkımız 'artık bıçak kemiğe dayandı' diyor ve genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı olmasını istiyor" dedi. 

Bağımsız Türkiye Partisi'nden Eskişehir çıkarması Bağımsız Türkiye Partisi'nden Eskişehir çıkarması

"Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapana dek bizlere yorulmak yasak" diyen Ali Şahin, ”Ne mutlu bize ki cumhuriyetimizin 100. yılına yaklaşırken yepyeni bir Türkiye inşaa etme fırsatımız var ve bunun için sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.