Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva, Samet Özkaya ile Denetim Kurulu Üyesi Erol Öz, Eskişehirspor Başkanı Ulaş Entok ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Küpeli, yeni yönetime başarı dileklerini iletti.

Bursa’dan Eskişehir’e 9 madalya ile döndüler Bursa’dan Eskişehir’e 9 madalya ile döndüler

Şehrin tüm paydaşlarından destek talebi

Eskişehirspor Başkanı Ulaş Entok, desteklerinden ötürü Eskişehir OSB yönetimine teşekkür etti ve kulübün geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yeni sezona en iyi şekilde girmek için yönetim olarak canla başla çalıştıklarını aktaran Başkan Entok, hedeflerinin sezon sonu şampiyonluk olduğunu belirtti. Eskişehir OSB’nin her zaman kulübe destek olduğunu vurgulayan Entok, şehrin tüm paydaşlarından da destek beklediklerini iletti.

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehirspor'un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu belirterek, yeni yönetimin kulübü hak ettiği noktaya taşıyacağına olan inançlarının tam olduğunu ifade etti. Eskişehir OSB olarak yasaların verdiği imkanlar dahilinde her zaman kulübün yanında olduklarını belirten Başkan Küpeli, “Umut ediyoruz ki el birliğiyle şehrimizin en kıymetli markası olan Eskişehirspor’u hak ettiği noktaya taşıyacaklar” diyerek desteklerini sürdüreceklerini dile getirdi.