AK Parti Aslanapa İlçe Başkanı Cafer Bayrak 'affını isteyerek' görevinden istifa etti

AK Parti Kütahya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "AK Parti Aslanapa İlçe Başkanımız Cafer Bayrak görevinden affını isteyerek ilçe başkanlığı görevinden ayrılmıştır. Değerli Başkanımıza Aslanapa İlçemiz ve teşkilatımız adına gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz" denildi.

AK Parti Dumlupınar İlçe Başkanı Ali Bursa 'affını isteyerek' görevinden istifa etti

AK Parti Kütahya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "AK Parti Dumlupınar İlçe Başkanımız Ali Bursa görevinden affını isteyerek ilçe başkanlığı görevinden ayrılmıştır. Değerli Başkanımıza Dumlupınar İlçemiz ve teşkilatımız adına gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz" denildi.

Tavşanlı'da tır aküsü hırsızlığı şüphelilerinden birisi tutuklandı Tavşanlı'da tır aküsü hırsızlığı şüphelilerinden birisi tutuklandı

AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner 'affını isteyerek' görevinden istifa etti

Ciner, istifa sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "14 Aralık 2018 yılından beri yaklaşık 5 senedir büyük bir gurur ve şerefle yürüttüğüm Ak Parti İlçe başkanlığı görevimi bu gün itibariyle tamamlamış bulunuyorum. Şahsıma bu görevi layık gören ve Gazi ilçemize hizmet etme fırsatı veren; Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve genel merkez teşkilat başkanlığımız olmak üzere, mevcut ve önceden beraber çalıştığım il başkanlarıma, millet vekillerimize, il yönetim-yürütme kurulu üyelerimize, ilçe koordinatörlerime, bu kutlu vazifede bana yoldaşlık eden ana kademe yönetim kurulu üyelerime, kadın ve gençlik kolları başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine, belediye başkanıma, meclis üyelerimize, köy-mahalle başkanlarıma ve yönetim kurullarına, AK Parti ailemizin her bir üyesine, ayrıca bu kutlu ama zahmetli vazifede bana katlanan, çocuklarıma hem annelik hem babalık yapan kıymetli aileme şükranlarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.