Eskişehir’deki projeye Kuzey Avrupa ülkesinden tebrik Eskişehir’deki projeye Kuzey Avrupa ülkesinden tebrik

Kütahya’da hizmete girecek olan Kütahya Şehir Hastanesi hakkında bilgiler aktaran Dr. Öğretim Üyesi Sertaş Erarslan, toplam 182 bin metrekare alan üzerine kurulu Kütahya Şehir Hastanesi'nde 610 yatak, 206 poliklinik, 22 ameliyathane, 79 yoğun bakım ünitesi, 430 oda ve bin 160 araçlık otopark bulunacağı belirtti.

Ziyaretlerin ardından Eskişehir Şehir hastanesine gidilerek, hastane girişinde bulunan hastane maketi görseli üzerinde hastanenin yapısı ve işleyişi hakkında Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici gerekli bilgilendirmeleri yaparak, misafirleriyle birlikte başhekimlik toplantı salonuna geçildi.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge ve Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici tarafından Eskişehir Şehir Hastanesi’nin taşınma öncesi ve taşınma sonrası yaşanılanlar hakkında durum değerlendirmesi yapılarak Kütahya İl Sağlık Müdürü Erarslan’a ve ekibine bilgiler aktarıldı ve istişarelerde bulundular.

Prof. Dr. Uğur Bilge ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kütahya İl Sağlık Müdürü Erarslan ve ekibine teşekkür etti. Erarslan misafirperverliğinden dolayı aynı şekilde teşekkür ederek fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona erdi.