Mahmudiye Belediyesi tarım çalıştayı ve fuarına katıldı

Mahmudiye Belediyesi, Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen Tarım Fuarı’na katıldı.

Mahmudiye 06.10.2021 - 11:01 06.10.2021 - 11:01

30 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen, CHP’nin tarım politikalarının kamuoyuna tanıtılacağı Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde diğer sosyal demokrat belediyelerle bir araya geldi.

Tarım Fuarı öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ev sahipliğinde, İBB’nin yaptığı çalışmaları yerinde incelenerek deneyim paylaşımında bulunuldu.

Tarım fuarı ve İBB gezisi hakkında açıklamalarda bulunan Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan: “Diğer belediyelerimizle bir araya gelerek, tarımla alakalı politikaları ve üretimi değerlendirdik.

Güzel İlçemiz Mahmudiye’de yetişen Tarım, Gıda ve Yerel Güzellikleri tanıtmak için buradayız. Hem ülkemizin hem de coğrafyamızın kurtuluşunun tarımdan ve üretimden geçtiğinin farkındayız. Bu anlamda da bu çalışmanın bütün belediyelerimize katkı vereceğini düşünüyorum. Fuarda bizlere ev sahipliği yapan başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu olmak üzere, bu fuara emek veren bütün partililerime teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa