alexa

banner912

banner766

22.08.2021, 17:53

Meditopia denemeye değer

Günümüzde iyi hissetmek, odaklanmak, ruh halimizi dengelemek konusunda akıllı telefonlar önemli gelişmeler gösterdi. Apple sağlık sistemine yerleşik olarak dahil ettiği “Farkındalık” özelliği ile geçtiğimiz aylarda bu konuda kullanıcıların beklentilerini karşılamaya çalışmıştı. 

Bu konuda aynı zamanda birçok aplikasyon kullanıcılara yardım ediyor. Bu uygulamalardan en yaygın olanlarından biri ise Meditopia.

Meditopia, gün içinde stres seviyenizi azaltmak, odaklanmanızı kolaylaştırmak, çalışırken zihninizi dinlendirmek ve iyi bir uyku düzeni sağlamak için çeşitli meditasyon programlarından oluşan bir aplikasyon. Bu aplikasyon ile gün içinde bulunduğunuz duruma göre hazırlanmış senaryolardan birini tercih ederek Meditasyon yapabilirsiniz. 

Nefes egzersizleri, rahatlama çalışmaları, motivasyon uygulamaları ile size özel bir danışman ile egzersiz yapma atmosferi sunuyor. 

Eğer kısa da olsa günün yoğun atmosferi içerisinde kendinize bir iyilik yapmak isterseniz Meditopia uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:38
Öğle 12:56
İkindi 16:21
Akşam 19:03
Yatsı 20:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@