Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından paylaşılan hava tahmin raporuna göre, Kurban Bayramı tatili boyunca Eskişehir’de havanın güneşli ve az bulutlu olması bekleniyor.

Eskişehir Büyükşehir’den sürücülere uyarı: O yolda 4 gün çalışma olacak Eskişehir Büyükşehir’den sürücülere uyarı: O yolda 4 gün çalışma olacak

Hava sıcaklıklarının  8-10 derece azalarak mevsim normalleri civarına ineceği tahmin ediliyor. Eskişehir’de en yüksek sıcaklığın 30 derece olması beklenirken akşam saatlerinde havanın 13 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

16 Haziran Eskişehir’de hava durumu

Bayramın ilk günü Eskişehir’de havanın az bulutlu ve güneşli olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının ortalama 27 derece civarında olması bekleniyor.

17 Haziran Eskişehir’de hava durumu

Bayramın ikinci günü Eskişehir’de havanın güneşli olması bekleniyor. Hava sıcaklığının ortalama 28 derece olacağı tahmin ediliyor.

18 Haziran Eskişehir’de hava durumu

Bayramın üçüncü günü havanın güneşli olması beklenirken hava sıcaklığının ortalama 26 derece civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

19 Haziran Eskişehir’de hava durumu

Bayramın son günü Eskişehir’de havanın az bulutlu ve güneşli olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının ortalama 27 derece olması bekleniyor.