Odunpazarı Kent Konseyi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Eskişehir’de artık gelenekselleşen Bisiklet ve Motosiklet turu etkinliklerini gerçekleştirdi.

Odunpazarı Meydanı’ndan start verilen her iki tur da farklı saatlerde motosiklet ve bisiklet severlerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi. Motosiklet turu 100’e yakın motosikletliyle gerçekleştirilirken, bisiklet turu 300’ü aşkın bisikletliyle gerçekleşti.

Meclis üyelerinden ADD'ye ziyaret Meclis üyelerinden ADD'ye ziyaret

Etkinliklerin ardından konuşan Odunpazarı Kent Konseyi̇ Başkanı İsmail Kumru şunları söyledi “Bugün burada gerçekleştirdiğimiz  motosiklet ve  hemen ardından bisiklet turlarıyla, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu güzel bayramın coşkusunu  7’den 70’e Eskişehirli vatandaşlarımızın katılımıyla şehrin dört bir yanına taşıdık.. Artık geleneksel hale gelen bu turlarımızla hem motosiklet ve bisiklet farkındalığı yaratıyor, hem de milli bayramlarımızı coşkuyla kutluyoruz. Her iki etkinliğimize de yoğun ilgi gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyorum.”