Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ne (TZOB) bağlı Eskişehir Odunpazarı Ziraat Odası’nın Şubat ayında yapılan 3. olağan genel kurulu sonrası Başkanlığa seçilen Burhan Çelikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Büyükerşen ile makamında bir araya geldi.

Ziyarette Çelikoğlu, “Bizler gerçek çiftçi ve üreticileriz. Bu sebeple sorunları çok iyi biliyor ve hep birlikte yaşıyoruz. Sorunların çözülmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstererek en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Çiftçi ürünlerin değerlendirilmesi konusunda da projelerimiz var. Nazik ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Büyükerşen de Çelikoğlu ve ekibine ‘hayırlı olsun’ diyerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak tarıma ve üretime yönelik destek projelerimiz sürüyor. Sizler de bu noktada önemli bir görevde bulunuyorsunuz. Üretimin arttırılması, çiftçinin yaşatılması çok önemli. Özellikle kuraklık, gıda pahalılığı dolayısıyla yüksek enflasyon gibi sorunlar varken tarımsal üretim ve hayvancılık çok daha önemli hale geliyor. Size ve ekibinize görevinizde başarılar dilerim.” diye konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.