Odunpazarı'na sosyal mesafeli bank

Odunpazarı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında park ve bahçelere sosyal mesafeli banklar yerleştirmeye başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyelerinde yapılan banklar, ilk olarak Emek Mahallesi’ne yerleştirildi.

Yaşam 14.06.2020 - 13:04 14.06.2020 - 13:04

Koronavirüs salgını sebebiyle vatandaşların sağlığı ve güvenliğini ön planda tutan çalışmalar yürüten Odunpazarı Belediyesi, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü atölyesinde sosyal mesafe gözetilerek hazırlanan banklar, sadece iki kişinin oturabileceği şekilde tasarlandı.

İlk olarak Emek Mahallesi’nde bulunan Türkiye- Azerbaycan Kardeşlik Parkı’na yerleştiren banklarla ilgili olarak yetkililer, sosyal mesafeye uygun bank üretimini kendi atölyelerimizde yaptıklarını ifade etti. Normalleşme süreci adım adım uygulanırken, tehlike henüz geçmediği için tedbiri elden bırakamamak gerektiğinin altını çizen yetkililer, vatandaşların sokağa çıktıklarında maskelerini takmayı ihmal etmemeleri gerektiğini vurguladı. Yetkililer, vatandaşların kişisel hijyenlerine dikkat etmelerinin önemini bir kez daha hatırlattı.

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa