Özel Gürlife'tan önemli anlaşma: İndirim sağlanacak

Eskişehir’de SGK anlaşması ile anlaşma imzalayan Özel Gürlife Hastanesi ile Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanlığı arasında indirim sözleşmesi imzalandı.

Sağlık 29.09.2021 - 16:24 29.09.2021 - 16:24

Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Başpınar ile Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal'ın imzaladığı sağlık sözleşmesiyle Sağlık Sen üyeleri ve yakınları hastaneden alacakları hizmetlerden indirimli olarak yararlanacaklar.

İmza töreninde konuşan Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal “Sendika üyelerimiz ve 1. derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba dahil) için Özel Gürlife Hastanesi ile tüm hizmetlerde geçerli olmak üzere özel indirim tutarlarıyla hizmet sözleşmesi imzaladık. Sayın Başhekim Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Başpınar nezdinde Özel Gürlife Hastanesine bu imkanı sağladıklarından dolayı üyelerimiz adına teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 

Köksal ayrıca “Pandemi ile mücadelede etkin bir şekilde görev yapan sağlık çalışanlarımıza yapmış olduğumuz bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerken, üyelerimizin hayatlarını kolaylaştıracak yaşam konforunu arttıracak anlaşmaların devam edeceğinin müjdesini de verdi.” diye konuştu. 

Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Başpınar da "Donanımlı hastanemiz ve alanında uzman hekimlerimiz ile , anlaşmamız doğrultusunda, sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Anlaşmamız sağlık çalışanları için hayırlı olsun" dedi 
 

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa