Çok fazla kişinin tırnakları için yaptırdığı işlemlerden biri protez tırnak uygulamalarıdır. Uygulama kişilerin tırnağında uzun süre boyunca kalıcılık sağlamaktadır. Aynı zamanda protez tırnak daha uzun ve bakımlı bir tırnak görünümü de oluşturmaktadır.

Kadınların en ihtiyaç duydukları işlemlerden biri olan protez tırnak uygulamaları sayesinde aranan estetik duruş sağlanmaktadır. Aynı zamanda cihaz ve ürün kullanımları da en kaliteli olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bu anlamda bonita nail merkezimiz gelen müşterilerinin memnuniyetini her daim ilk sırada tutmaktadır.

Protez Tırnak Uygulama Çeşitleri Nelerdir?

Protez tırnak son dönemin en sık yaptırılan işlemlerinden biri olarak görülmektedir. Üzerine yapılan nail art çalışmaları ile tırnakların şekli daha net olarak belirlenmektedir. İş ve sosyal hayatında aktif olan kişiler tırnaklarının daha bakımlı durmasını istemektedir. Bunun için jel tırnak ya da akrilik tırnak olarak geçen protez tırnak işlemleri yapılmaktadır.

Tırnağın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olan bu işlemlerde tırnak görünümü de pürüzsüz bir hal almaktadır. Aynı zamanda bakımlı bir elin en temel nedenlerinden biri tırnakların temiz, bakımlı ve uzun görünümde olmasıdır.

Eskişehir'de araç fiyatları zirve yaptı! Onların işleri açıldı Eskişehir'de araç fiyatları zirve yaptı! Onların işleri açıldı

Kalıcılığı Uzun Süren Protez Tırnak Uygulamaları

Protez tırnak yaptırmak isteyen kişiler bu tırnakların nasıl ve ne şekilde olacağına karar vererek işleme başlamaktadır. Kalıcılığın uzun süre devam etmesi için protez tırnak üzerine uygulanan oje de kalıcı oje olarak seçilmektedir. Bu şekilde 1 aya kadar tırnak estetik görünüm sunmaya devam etmektedir.